<< Sac Kesim ve Büküm  >>
 

AKSÖZ METAL ; Konya'da sac kesim ve büküm alanında profesyonel olarak hizmet sunmaktadır.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

Firmamızda;

 

Pres büküm (abkant), Punck kesim ve makas kesim hizmeti verilmektedir. Son sistem Sac kesim ve büküm makinalarımızla her türlü talebi karşılama kapasitesine sahip bulunmaktayız.

 

Konusunda uzman Kesim ve büküm ekibimiz, taleplerinizi zamanında ve hatasız olarak karşılayacaklardır. Şirket olarak en önemli düsturumuz; disiplinden asla taviz vermemektir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Misyon;

 

Sac kesim ve büküm hizmetleri sektöründe müşterilerimize, hızlı ve sorunsuz hizmet veren, müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan bir firma olmak misyonumuzu oluşturmaktadır.


Vizyon;

 

Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli hizmet sağlayan bir firma olmaktır.

 

 

       
AKSÖZ METAL
Sac Kesim ve Büküm Hizmetleri